بازگشت توتم

 

  خب تو این سالی که دو ماه از آغازش می گذره من دچار یک گریز از تکنولوژی شده بودم و اصلا و ابدا دلم نمی خواست با لپ تاپ و کامپیوتر و اینترنت و فیض بوق و نی نی سایت  و غیره سرو کار داشته باشم. البته خیلی دوس داشتم بنویسم و از حال دوستای وبلاگی و نی نی سایتی و دوستان دور از وطن باخبر بشم ولی خب رخوتی چنین من رو در بر گرفته بود. نمی دونم هنوز کسی به اینجا سر می زنه یا نه .من به خودم این شکلی عادت دارم. غیب شدن موقتی از صحنه های مختلف زندگی. حالا مزید بر علت این در خود رفتگی ساز جدیدی که شروع کردم هم هست؛ ساز دهنی. خیلی وقت بود که تو فکرش بودم حالا یک ماهی می شه که شروع کردم و کلاس می رم. باید بگم که بی نظیره. به خصوص برای منی که چند سال با پیانو مشغول بودم و البته به هیچ موفقیتی در این زمینه نایل نشدم و  ابهت ساز همیشه من رو می گرفت و دچار استرس می شدم، اینکه سازم توی گودی دو تا دستهام جا می شه و حتی توی جیبم هم و هر جا دلم می خواد می برمش برام لذت بخشه. صداش هم که از دل و جان به گوش می رسه.

و اما ملودی نازنینم که ننوشتن ازش مثل باری روی قلبمه. خیلی زود بر می گردم و کلی حرف می زنم. فکر کنم فعلا برای شروع همین کافی بود.

/ 2 نظر / 11 بازدید
نگار مامان باربد

من همیشه سر میزنم و نا امید بر میگردم! تبریک موفق باشید. منتظر خبرهای جدید هستم.

پریسا مامان ساینا

چه عجب؟؟؟؟ کجایی کم پیدایی؟ منم دقیقا همین حس رو پیدا کردم از لپ تاپ و اینترنت زده شدم اساسی، خدا قبول کنه الان یک ماهه پاک پاکم[نیشخند][ابرو][ابرو]