معجزه زندگی

ملودی جونم؛ دیروز 264 امین روز زندگی تو بود، 8 ماه و 20 روزه شدی. تو این روز تو مارو یهو سورپرایز کردی. چون دو تا کار جالب یاد گرفتی، اول اینکه یاد گرفتی بوس کنی، البته به شیوه خودت. بهت می گم مامانو بوس کن و تو لباتو می چسبونی به صورت من و تا اونجا که می تونی فرو می ری تو لپ من و منو می خوری و گاز می زنی یعنی که داری بوس می کنی. اینجوری:

آخ که چه حالی میده، البته من قبلش می رم حسابی صورتمو می شورم! این کارو صبح یاد گرفتی و شبش هم رفته بودیم خونه پدرجون که تو وقتی رفتی بغل مامانی یهو شروع کردی دست زدن و از اون به بعد وقتی بهت می گیم دس دسی کن می فهمی و شروع می کنی به دست زدن. امروز هم برای اینکه بیشتر حال بدی به مامانت یه بار از حالت خوابیده بدون کمک بلند شدی و نشستی. خیلی کیف می ده که توی نی نی کوچولو هر روز داری چیزای جدید یاد می گیری. چهار دست و پا رفتنت یا به قول دوستای شیرازی گاگله کردنت هم بهتر شده البته هنوز خیلی نمی ری و وسطاش هم نق می زنی و می خوابی رو زمین مگر اینکه هدفت خیلی برات جالب باشه و یه کم بری. ولی وقتی نشستی و داری بازی می کنی به انواع روش های بامزه مثل چرخیدین و سر خوردن روی باسن (نوشتن اصطلاحی که براش به کار می بریم خارج از ادب وبلاگته) کلی جابجا می شی و همونطور نشسته از این ور فرش می رسی اونور.

دیگه اینکه اسم خیلی از چیزارو یاد گرفتی البته نه اینکه بگی، یعنی می شناسی و وقتی مثلا ازت می پرسیم ماهی کو؟ به آکواریوم نگاه می کنی. یا اینکه اسم اسباب بازیاتو بلدی و وقتی همش دورت ریخته با پرسیدن اینکه مثلا هشت پا کو؟ اونو نگاه می کنی و توجهت بهش جلب می شه. بابارو با در می شناسی! و وقتی بابا نیست و می گم بابا کو تو به در نگاه می کنی. دایی رو با پله ها می شناسی چون اتاقش طبقه بالاست. خلاصه عزیزکم داریم روز به روز بیشتر زبون همدیگرو می فهمیم و از این بابت خیلی خوشحالم و کیف می کنم. حالا بیا با اون قلب کوچولوت دعا کنیم:

ای خدای مهربون، ای آفریننده همه بچه های فرشته ای، ازت می خوایم همه بچه ها همیشه سالم باشن و با شیرینی وجودشون دل مامان و باباشون رو شاد کنن.

ای خدای خیلی مهربون، خونه همه کسایی رو که منتظر رسیدن فرشته زندگیشون هستن با صدای خنده های یه نی نی ناز سالم پر کن.

اینم چند تا عکس هنر بابایی که هرچند تازه نیستن به نظرم بانمکن و از قلم افتادن.

نوشته شده در پنجشنبه ۱٠ آذر ۱۳٩٠ساعت ۱٢:٠٧ ‎ق.ظ توسط توتم نظرات () |